eLLC Rusça Türkçe Destekli Dil Eğitim Programı

Dil öğrenmek isteyenler burada buluşuyor sorunlarına burada cevap buluyorlar.

Moderatör: S_T_A_L_I_N

ruslankov
Yeni Üye
Yeni Üye

eLLC Rusça Türkçe Destekli Dil Eğitim Programı

Mesajgönderen ruslankov » 26 Kas 2017, 17:51

eLLC Rusça Nedir ?
eLLC Rusça, ileri düzey dil bilimci ve yazılımcı ekibi işbirliği ile, sanal zeka teknolojisi kullanılarak kurgulanmış yeni nesil bir dil öğrenme sistemidir. Dünya genelinde kabul görmüş dinamik öğrenme metodu, kelime ve cümleleri görsel ve işitsel olarak zihninizde kalıcı olarak yer etmesini sağlar. Kelime kartları, VCD ve Kitap gibi, klasik, sıkıcı, pasif Rusça öğrenme yöntemlerinden en büyük farkı, öğrencinin anlama düzeyine göre otomatik olarak programlanan Akıllı öğretici sistemi sayesinde kişiye özel bir eğitim sunmasıdır.
eLLC Rusça, sadece kelime öğrenme programı değildir!
eLLC Rusça ile onbinlerce kelimeyi sadece ezberlemekle kalmazsınız. eLLC sistem sizi Rusça konuşulan bir ülkede dünyaya gelmiş birey gibi ele alır, doğal süreçte, en çok kullanılan kelimeleri öğretir, Örnek: anne, baba, çocuk, top, kedi, köpek vb. Daha sonra bu kelimeler ile basit cümleler kurdurur. Örnek: anne ve çocuk, kedi ve araba, kız ve kadın. Bir sonraki aşamada yeni öğrenilen kelime ve cümleleri kullanarak daha karmaşık ifadeleri öğretir. Örnek: Arabanın içinde bir çocuk, masanın altında bir kedi, uçağın yanında bir kız vb.

eLLC Rusça'nın Windows, OSX işletim sistemli tüm bilgisayarlar ve Android, IOS İşletim sistemli akıllı tablet ve telefonlar için özel hazırlanmış uygulamaları vardır. Böylece dilediğiniz yada fırsat bulabildiğiniz her dakikayı Rusça öğrenerek geçirebilirsiniz.
Resim

Detaylı Bilgi için: http://www.miregitim.com.tr/ellc/

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir