ne zaman turk halki turist olabilicek

Rusya-Türkiye hattında Turizm, yapılması gerekenler, sorunlar ve çözümleri.
Nelly_Seda
Üye
Üye
İletişim:

ne zaman turk halki turist olabilicek

Mesajgönderen Nelly_Seda » 22 Nis 2006, 19:44

bizim ulkemiz cok iyi bir turistik bolge olarak biliniyor iyisiyle yada kotusuyle ve ozellikle yaz aylarinda turist akinina ugruyor peki ya bizim halkimiz....halkimiz turkiye disina hemen hemen genele bakilirsa hic cikmiyor tabiki bu maddiyattanda kaynaklaniyor ama maddi durumu yeterli olan cou aile icin bile yurt disinda tatil yapma cok cekici bir teklif olarak gelmiyor cogu insan bunu sosyete kismi olarak adlandirilan toplulugun yapicagi birsey olarak goruyor ornegin rusyda her tip insan bir yil boyuna gece gunduz calisip yemeyip icmeyip para biriktirip hic yildizsiz bir otelde dahi olsa tatil yapmaya zaman para ayiriyor bunu dusunuyor ama turk halkinda bu yok sizce bunun nedenleri nedir turk halki ne zaman tatil yapma yetenegine sahip olucak?(yanlis anlamayin tabikide tatil yapmak maddiyata bagli birsey ben maddi durumu el vermeyenlerden bahsetmiyorum,tabikide tatil yapanlarinda sayisi aza alinicak gibi degil ama ben geneli kasdediyorum)
bir destan yazar gibi durmadan gunduz gece ben seni yazmisim yuregime gizlice...=)

Kullanıcı avatarı
Erkin
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen Erkin » 23 Nis 2006, 00:21

Türkler'de Sibirya'da yaşasaydı, Ruslar gibi hemen her kesiminden aileler güney sahillerinde yaparlardı tatil..

Böyle olmamasına rağmen:

Türk sosyetesi zaten her yerde.. Pasifik adalarından tutun, Güney Asya sahillerine kadar..

Orta gelirliler arasındada Mısır çok popüler.

Tsunami olduğunda bölgede tatil yapan Türkleri hatırlayın. Tayland'da, Endonezya'da..
http://RUSYADAYIZ.biz
Genç ve hep genç kalanların RUSYA PORTALI

istanbul
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: ne zaman turk halki turist olabilicek

Mesajgönderen istanbul » 07 Tem 2011, 16:25

mezarda tatil yapıyorlar merak etmeyin!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir