Kurtlar Vadisi ve izleyici kitlesi

Rusya'da kültür&sanat, sergiler, konserler ve aktiviteler
Kullanıcı avatarı
İpek
Üye
Üye

Mesajgönderen İpek » 17 Mar 2006, 21:48

Çok kötü bir film :?

Kullanıcı avatarı
S_T_A_L_I_N
RADYO.RUSYADAYIZ.biz
RADYO.RUSYADAYIZ.biz
İletişim:

Mesajgönderen S_T_A_L_I_N » 18 Mar 2006, 01:32

needen boyle bir kanata vardiniz ipek hanim?neden kotu bir film?

Kullanıcı avatarı
S_T_A_L_I_N
RADYO.RUSYADAYIZ.biz
RADYO.RUSYADAYIZ.biz
İletişim:

Mesajgönderen S_T_A_L_I_N » 24 Mar 2006, 00:10

Kurtlar vadisi_isviçre
Fifa'nın verdiği cezayı ağır bulan polat alemdar ve ekibi uçağa
atlar. olaylar gelişir.

Vizyona, "sonunu düşünen şampiyon olamaz" sloganıyla girecek film.
Zannedildiği gibi başrollerinde polat değil fatih terim ve alpay
yer alacaktır. Filmde oynaması için ilerlemiş yaşına rağmen sepp blatter, ludovic magnin ve degen e de teklif dötürülecek:

Bir maç, bir ülke, bir onur.......

-"Sevgili kardeşim, 16 kasim 2005 te sana layık olamadık şimdi
bunun öcünü almak için gidyoruz... "

"Blatter:ben buraya dostluğumuzu pekiştirmek için geldim
Terim:benim senin gibi bir dostum yok şimdi giy şu formayı(türk
milli takım forması kareye girer)"

-hep bu isviçreliler yüzünden.
-öyle deme abi ben de isviçreliyim
-sen başkasın abdülhey.

Kahramanlarımız grand cherokee'lerinde zürih yolunda giderken yolda
çevirme olur. türkçe dublaj netliğinde konuþan polisler arabadan
indirir bunları;
polis: zürih'e neden geldiniz?
polat: maç yapmak için.
polis: ne maçı?
polat: mahalle maçı. buralarda futboldan anlamıyormuş kimse.
alpay özalan: abi bu adamları yeneriz şimdi ceza verirler. sıkayım
mı abi?
polat: sık alpay..

dındırı dındırı dındırı dındırı..

:P :P

Kullanıcı avatarı
Eastanbul
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen Eastanbul » 24 Mar 2006, 05:53

Bu Filmi Izleyenler Kimler. ?

Baskalarinin Degilde. Herkes Kendi Dusuncelerini Yazsin Arkadasim. Sagdan Soldan Kopyalamak Kolay.
Alti Ustu Bi Film.
Gora Yayimlandigi Zaman Kimse Uzaya Gidelim Demedi. Bu Filmi Gercektende Cok Ciddiye Aliyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
Erkin
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen Erkin » 24 Mar 2006, 12:38

Bu filmi ben izledim ve yazıklarımın hiç biri copy paste değil.
http://RUSYADAYIZ.biz
Genç ve hep genç kalanların RUSYA PORTALI

Kullanıcı avatarı
IRA_
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re: Kurtlar Vadisi ve izleyici kitlesi

Mesajgönderen IRA_ » 24 Eyl 2010, 21:30

- 1923'de 7 düvele kafa tutmuş olan (?) Türkiye, neden NATO'ya girmek için YALVARMIŞTIR?
- Hâla neden NATO'dadır?
- Adana-İncirlik'de neden NATO üssü görünümlü bir ABD üssü vardır da, dünyanın herhangi başka bir ülkesinde Türkiye Cumhuriyeti'nin "at koşturduğu" bir üs yoktur?
- Adana-İncirlik üssü neden kapatılmıyor?
-Yabancı istihbarat teşkilatların cenneti olan ülkemiz, kendi istihbarat teşkilatını başarılı bişsekilde sadece kendi insanına karşı suistimal ederken (!) neden dünya'da adı geçmez!?
- NATO komünizm korkusu için kurulduysa, 1990'dan beri NATO'nun işe yarar yanı nedir?

Kurtlar Vadisi ekibinin vs. ne nane yediği, ne tür bir vizyonu oldukları çok da umrumda olmadığı gibi (ki adamlar bir Film Yapım Şirketi, adı üstünde, film yapıyor ve para kazanıyor), esas sorunun belli gerçekleri NORMALmiş gibi algılayan Türk milletinin artık uyanması ve bilinçlenerek ileriye bakabilmesi olduğunu düşünüyorum. Birilerinin gelip bizi kurtarmasını beklemek değil . Diziyi ele alırken birazda bu bakış açısıyla ele alalım. Sonuçta hepimizin bildiği şeyler tabi ama.. "ilahi Polat ne diye hatırlatıyorsun ki bunları, bırak bu idealist ayaklarını..
TÜRKÇEYİ DOĞRU KONUŞALIM, DOĞRU YAZALIM!

Kullanıcı avatarı
efendy
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen efendy » 24 Eyl 2010, 22:30

IRA_ yazdı:- 1923'de 7 düvele kafa tutmuş olan (?) Türkiye, neden NATO'ya girmek için YALVARMIŞTIR?
- Hâla neden NATO'dadır?
- Adana-İncirlik'de neden NATO üssü görünümlü bir ABD üssü vardır da, dünyanın herhangi başka bir ülkesinde Türkiye Cumhuriyeti'nin "at koşturduğu" bir üs yoktur?
- Adana-İncirlik üssü neden kapatılmıyor?
-Yabancı istihbarat teşkilatların cenneti olan ülkemiz, kendi istihbarat teşkilatını başarılı bişsekilde sadece kendi insanına karşı suistimal ederken (!) neden dünya'da adı geçmez!?
- NATO komünizm korkusu için kurulduysa, 1990'dan beri NATO'nun işe yarar yanı nedir?

Kurtlar Vadisi ekibinin vs. ne nane yediği, ne tür bir vizyonu oldukları çok da umrumda olmadığı gibi (ki adamlar bir Film Yapım Şirketi, adı üstünde, film yapıyor ve para kazanıyor), esas sorunun belli gerçekleri NORMALmiş gibi algılayan Türk milletinin artık uyanması ve bilinçlenerek ileriye bakabilmesi olduğunu düşünüyorum. Birilerinin gelip bizi kurtarmasını beklemek değil . Diziyi ele alırken birazda bu bakış açısıyla ele alalım. Sonuçta hepimizin bildiği şeyler tabi ama.. "ilahi Polat ne diye hatırlatıyorsun ki bunları, bırak bu idealist ayaklarını..

EVET DIYEN KARDESLERIMIZ VATANDASLARIMIZ KENDI ULKEMIZIN INSANLARI SENIN SORULARININ CEVAPLARINI VERDILER ((( EVET DEDILERYA ))) ................. BASKA DENECEK BIRSEY YOK
Mal kaybeden, birşey kaybetmistir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden herşeyini kaybetmistir.

Kullanıcı avatarı
IRA_
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen IRA_ » 24 Eyl 2010, 22:44

Anayasa referandumu ile ne alakasi var dosttum yazdiklarimin?

Okudugunu veya yazdigini algilamakda fazla gucluk ceken biri degilim ama neyse..

Meydanlarda ip atmakla bu isler olmuyor..

Son sozum sudur:Hicbir parti partizanligim yok olamazda.
TÜRKÇEYİ DOĞRU KONUŞALIM, DOĞRU YAZALIM!

Kullanıcı avatarı
yunusemre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen yunusemre » 25 Eyl 2010, 10:56

Kurtlar vadisi dizisi ve oyuncularını çok başarılı buluyorum ve zevkle izliyorum.Bu dizide seyircilere yabancıların ülke içinde bir şekilde satın aldıkları hainler vasıtasıyla ülke üzerinde oynanan kotu emellerin anlatılmaya çalışıldığına inanıyorum.insanlarımız tarafından da beğeniyle izlenmektedir.Oysa tv kanallarında o kadar gereksiz dizi ve program var ki...Dizide Polat ve adamlarının doğruluk ve adaletten ayrılmadan mertce vatan ve bayrak uğrunda hiç bir menfaat peşinde olmadan ülke için çalışmalarını ve fedakarlık yapmalarını biz izleyicilere sunmaktadırlar.Güzel bir eser.

Tabi bu dizinin herşeyden once sadece bir dizi olduğunu unutmamalıyız.İsteyen seyreder istemeyen seyretmez.Herkesin kendine gore bileceği bir iş.Saygılarımla!
Maraş harbine katılan bir Fransız Tabip yarbayın bir Türk gazeteciye 1939'da söyledikleri,

Topunuz tüfeğiniz yoktu. Fakat derme çatma kuvvetlerden teşkil ettiğiniz kıtalar ve şehrin ahalisi, dünyanın en muntazam silahlı ve galip ordusuna, bize karşı koydular. Kolsuz yaralıların, silahlarının namlularını dişleri ile sıktıklarını, kadınlarınızın omuzlarında cephane taşıdıklarını gördüm.

Kullanıcı avatarı
efendy79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen efendy79 » 01 Eki 2010, 00:10

Kesinlikle bir paranoya dizisidir....Her kahve kosesinde, toplanan at ve iddia uzmani issizlerinDiziyi surekli izledikden sonra... (izleyen her ne kadarda dizi oldugunu bilerek izlesede) gotunden cikan egri bokunda sebebini bir sekilde hmmm buda Amerikanin isi dedirtebilecek bir paranoyaklik sebebidir.... Tabiki sadece bence....!!! Sizlere Duruyenin gugumleri dizisini tavsiye ederim... Kurtlar vadisinden daha cok Turkleri anlatan bir dizi...
Знаешь ли ты любовь рыб, они не могут дотронуться до др друга, а всегда чуствуют любовь в своих сердцах. И я щас не могу дотронуться до тебя, потому что ты всегда в сердце моём.

Guce karsi gelemeyen adelet,Acizdir.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir