Enka Rusya Şantiyesi

Rusya'da ki haraketli yaşamın nabzını burada ölçüyoruz.
Kullanıcı avatarı
MFSX
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Re: Enka Rusya Şantiyesi

Mesajgönderen MFSX » 01 Şub 2012, 09:40

Rusca bilmemesi problem olur tabi ki.. Sen O'na hemen Rusca ogret ! ;)
Only God Will Judge Me !
Only God Will Judge Me !

Kullanıcı avatarı
S_T_A_L_I_N
RADYO.RUSYADAYIZ.biz
RADYO.RUSYADAYIZ.biz
İletişim:

Mesajgönderen S_T_A_L_I_N » 13 Mar 2017, 08:23

Acaba bu arkadasin son durumu ne oldu ? :)

Kullanıcı avatarı
MFSX
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen MFSX » 27 Nis 2017, 22:48

Valla bu arkadas gibi birsuru kisi ve sorunun cevabini merak eder oldum ben de bu aralar :D bir tek bizim tuzumuz kuru herhalde son olaylardan sonra )))
Only God Will Judge Me !
Only God Will Judge Me !

Slaythema1903
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Slaythema1903 » 09 Ağu 2017, 20:41

Merhaba Arkadaslar;

Eski kullanici adi sifremi hatirlayamadigim ve sitenin sifre hatirlatma kismi calismadigi icin siteye tekrar uye oldum :)
Gelelim merakinizi giderme konusuna.
2012de enka ile yola ciktim evet sartlar aynen oyleydi. Moskova Odintsovo oblastinda Lapino kasabasinda dogum evi insaatini tamamladik. Moskova merkeze 50km mesafede oldugu icin 2 haftada 1 gun sehire geliyorduk. Cumartesi aksamdan gelip sabahlayip pazar aksami santiyeye donerek moskovayi gezip gormeye calisiyorduk. Enka ile yaklasik 1 yil calistiktan sonra Ronesans ile anlastim. Moskovada yasayanlar bilir Aviapark projesini yaptik. calisma sartlari yine ayniydi fakat bu sefer ev kira yardimi veriyorlardi 52bin rublelik guzel bir evde yasayarak moskovayi geztim tozdum. Kiz arkadaslarim, cok samimi dostluklarim oldu. 2.5 yil kadar ronesansta calistiktan sonra mali kriz oldu ve ronesansla yollari ayirdik. Daha sonra Kayi insaat ile anlasip Krasnoyarsk sehrine gittim. Moskovadan sonra hic beklemezdim ama gercekten Krasnoyarsk sehrini cok sevdim evet birazcik uzak ve soguk ama olsun. Krasnoyarsk sehrinde ciddi bir iliskiye basladim. Evet farkindayim 2012 yilinda bu forumda ailem rus geline karsi cikar demistim sizde durum degisir demistiniz ve evet siz hakli ciktiniz bundan 1.5 ay once Kizil meydanda evlenme teklifi ettim :) Suan nisanlimla beraber Kusadasinda tatil yapiyoruz. Kayi ile Krasnoyarskta otel projesininde calistik tam proje bittikten sonra, yeni projeye baslayacak iken bu sefer ucak krizi cikti ve sirketim rusyadan cekildi. Daha sonra sirket beni cezayire gonderdi. Ama bu ulkenin adi gibi benim icin gercekten CEZAyeri oldu ve 6 ay orada calistiktan sonra istifa ettim. Kiz arkadasimin annesi bana davetiye cikardi bu davetiye ile 3 aylik ozel ziyaretci visasi aldim ve Kiz arkadasimin yanina Krasnoyarska gittim 40 gun orda tatil yaptiktan sonra 1 hafta moskova 10 gunde petersburgda gezindik. Tabi gezinmekle kalmayip eski seflerim ve tanidiklarla gorusup yeni is arayislarinda bulundum. Yazimda soyledigim evlenme teklifini bu moskova ziyaretimde ettim. Daha sonra kiz arkadasimla birlikte memleketime kusadasina gelerek yazlikta tatil yapiyoruz. Annemde rus gelin adayi ile gayet iyi geciniyor :) Buarada is gorusmelerimden ilk sirketim olan Enka ile tekrar anlastim. Suan calisma visamin cikmasini bekliyoruz. Daha sonra kiz arkadasimla beraber yeni projenin olacagi Kazan sehrine gidecegiz ve proje yaklasik 26 surecegi soylendi. Kisin ocak gibide dugunumuze bekleriz Muhtemelen Krasnoyarskta olacak.
Iste boyle bir zamanlar acemice yazdigim forum yazisinin ustunden 5 yil gecmis. Umarim merakinizi giderebilmisimdir.
Kalin Saglicakla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir