Arkadaşlar Çok Acil Yardıma İhtiyacım Var !!

Kreşler, Okullar, Üniversiteler. Rusya'da eğitim konusunda kafanıza takılan herşey.
DunkelheiT
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar Çok Acil Yardıma İhtiyacım Var !!

Mesajgönderen DunkelheiT » 02 Mar 2009, 22:47

Arkadaşlar ben her sayafaya nerdeyse aynı yazıyı yazdım :mrgreen: ama bi türlü cvp alamadım. Ben Antalyada Seyahat Acentacılığı Lise son sınıf öğrencisiyim ve Kazan Devlet Üniversitesine Gitmek istiyorum sorularım;

1.Kayıt şartları nelerdir?
2.Kayıt için illa Kazana kadar gitmemmi gereki biletler okuduğum kadarıylar gidiş geliş 500$
3.Antalyalı olduğum için en soğuk gördüğüm hava 15 derece oda 1 ay yani 1 ay kış görüyoruz Kazanda -30 dereceyi buluyormuş zorluk yaşarmıyım?
4.Okul fiyatı nedir ve Yurt fiyatı nedir?

Şimdiden çok teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
alexeyaksenov
Üye
Üye

Re: Arkadaşlar Çok Acil Yardıma İhtiyacım Var !!

Mesajgönderen alexeyaksenov » 27 Mar 2010, 00:15

:mrgreen: soguga alisirsin. gerisini bilmiyom
rabotoyu potselii

hakanaydemir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen hakanaydemir » 01 Tem 2010, 02:11

gitmeyi düşündüğün okulun ismini verirsen yardımcı olma sansımız var soğuğa alışırsın arkadasın dediği gibi...
fiyatlar gideceğin üniversiteden üniversiteye ve bölümden bölüme değişiklik gösterecektir...
http://www.haberci.ru Rusya nın açılış sayfası

bertugduran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bertugduran » 03 Tem 2010, 00:56

arkadaşım bende kazanda okumak istiyorum ve araştırdım.sanada bununla ilgili bilgi vereyim
1-kayıt şartları butun rusyadaki universitelerle aynı ama önemli olan universite sınavından baraj puan alman ve lise diploman bu ikisi önemli.
2-yurtdışı eğitim danışmanlıkları var onlar senin işlemlerini yapıyorlar ama ustune 1 milyar gibi bi para ekliyorlar.kendin yaptırman daha doğru olur zaten önemli olan universiteden davetiye alman ...
3-evt:D bende duydum kazan cok soğuk bi yermiş özellikle eylül ekimde soğuk başlıyormuş.ama olsun yapcaz bi şekil...ama gidenler alışıyormuş artık bizde alışırız...
4-okul fiyatı bölümlere göre değişiyor ama 1800 dolardan başlıyor...bölümlerine göre...

Yardımcı olmak istedim kardeşim inş yardımcı olmuşumdur.Bende ağustos eylul gibi kayıtı yaptıracam aa yurt fiyatları ise aylık 50 dolardan başlıyormus ama kazanın yurtları iyimiş duyduğuma göre....

Ruski77
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Ruski77 » 05 Ağu 2010, 12:53

okullardan davetiye nasıl alıyoruz benim araştırdıgıma göre okuldan nasıl alındıgını bulamadım ama okuldan alındıgında 1 ayda ancak gelebiliyormus oralardan birisini bulursak kişi elden aldıgında 1 haftada alabiliyormus ve bize hemen aps ile gönderip 2 haftada elimizde olabiliyormuş bilgisi olan varmı

aliserefli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aliserefli » 05 Eyl 2011, 18:47

arkadaşlar kazan hakkında bilgilerinizi paylaşır mısınız bizimle aylık harcama masraf ev kiraları kazanda ki ünilerin yök denkliği konusunda

yukseloz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yukseloz » 18 Eyl 2011, 23:16

kardeş bu işlerle uğraşan Emrah Hakan Agan isminde bir arkadaş var bende onun vasıtası ile gidiyorum zahmet çekmene değmeyecek kadar bir meblağ ile kayıt ve yurda yerleştirme işlemlerini yapıyor kendin kayıt yaptırman zorlayabilir seni

aliserefli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aliserefli » 22 Eyl 2011, 13:45

biliyorum emrah hakan ı oraya gelirsem onun aracılığı ile gelcem sen bu sene gidiosn galiba tecrübelerini bizimle paylaşır mısın?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir