Rusya'da Eğitim - Emrah Hakan AGAN

Kreşler, Okullar, Üniversiteler. Rusya'da eğitim konusunda kafanıza takılan herşey.
eha
Yeni Üye
Yeni Üye

Rusya'da Eğitim - Emrah Hakan AGAN

Mesajgönderen eha » 29 Tem 2011, 16:52

Merhaba Arkadaşlar!

Ben Emrah Hakan AGAN. 2007 yılından beri bu forum sitesinde hakkımda yazılanlara pek ses çıkartmadım, fakat şimdi bir kaç cümle yazmaya karar verdim. Rusya'ya öğrenci işimde yıllardır bir çok kişiye Rusya'da eğitim alma imkanı sundum ve sunuyorum. Her senede daha fazla öğrenci alıyorum ve sayı itibariyle çoklu ofisi olan bir şirketin aldığı sayıdan fazlasını alıyorum.

Öğrencilere sunmuş olduğum Türkçe kaynaklar, fakülte ve bölümler bazında ayrıntılı ücretlendirmeler, herhangibir ücret talep etmeden üniversitelerle yapmış olduğum telefon görüşmeleri ve gerekli bilgiyi sunma konusunda, bir çok firmanın sunamadıklarını sunuyorum. Bir çok websayfasıyla ise, öğrencilerin kendi kendilerine bilgi edinebilmelerini sağlıyorum.

Yine tüm bunları yaparken, görüyorum ki bol bol eleştiri alıyorum, olumsuz tepkiler alıyorum. Bu olumsuz tepkiler veren kişilere AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM. MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIRMIŞ. Bir kişi iyi bir şey yapıyorsa, mutlaka rakipleri ve çekemeyenler tarafından eleştiri alır.

Rusya'ya öğrenci transferi konusunda hizmetlerimi ve öğrencilere sunulan olanakları mümkün olduğunca genişleterek sürdüreceğim.

Almış olduğum 190$ lık danışmanlık ücreti ile, öğrencilere dönem dönem Rusça 400.000 sözcüklü büyük sözlük, eğitim kitabı, çeşitli materyaller hediye ediyorum. Nijniy Novgorod'da yine öğrencilere çamaşırhane hizmeti (son derece bedava sayılabilecek bir ücrete 3.5 TL ye yıkama ve kurutma) ve yine şehir merkezinde açmış olduğum Kafe & KlüpTürk eğlence ve Türk mutfağının olduğu mekanda, öğrencilerin bütçelerine uygun menü ile, öğrencilerime daha fazla hizmet taşımayı hedefliyorum ve daha fazlasını da zamanla sunacağım.

Şimdi varsa bana söyleyecek sözü olanlar, direkt olarak buraya yazsınlar, gereken cevapları aynen buraya, ilgili eleştirinin altına yazacağım!!!

İlerleyen zamanlarda, tüm eleştiriler için gerekli açıklamaları; emrahhakan.com dan yayınlayacağım!!!

Saygılarımla!

enigma
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Rusya'da Eğitim - Emrah Hakan AGAN

Mesajgönderen enigma » 07 Ağu 2011, 23:27

Merhaba ben Voronej'de mimarlık okumak istiyorum benimle irtibata geçebilir misiniz lütfen? mailim eozten@windowslive.com

aliserefli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aliserefli » 27 Ağu 2011, 17:52

emrah hakan seninle görüşmüştük msnde hatırladın mı aldığın 190 dolarlık bir ücretle sınırlı kalmıyor ama havaalanında karşılamalar falan ortalama 350 doları buluyor biz bundan şikayetciyiz ben aklımda novgorod hakkında hala soru işaretleri var orada kaç türk var ortalama olarak

dewran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dewran » 27 Ağu 2011, 19:53

ali kardeş novgoroda gıtmeyımı dusunuosun bende butun ıslemlerımı halletmek uzereyım novgoroda gıdıorum bu sene unıversıte ıcın ıstersen konusalım

eha
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen eha » 28 Ağu 2011, 14:24

aliserefli --- 190$ alınan ücret, okulla ilgili her türlü yapılan işlemleriniz, yerleştirilmeniz ve çıkacak sorunlarda alacağınız danışmanlık ücretidir. Burada okullarla telefonlaşmak, zaman harcamak, gerekli bilgiyi arayıp bulmak v.s. ücretidir. 80$ davetiyenizin kargo ücretidir. Bunu sanırım bedavadan babamın hayrına yollayamam! 100$ havalimanında karşılanma ücretiniz. Sizin için 10 saat yolda zaman harcayıp, tren ve genel ulaşıp maliyetleri yapıp, sanırım karşılığında belli bir ücret alınması gerek. Toplam 370$. Normal bir danışmanlık şirketine gittiğinde, sana bunları 370$ yapan bir yer var mı ? Varsa ve sen benim hizmetlerimden şikayetçiysen, benim aracılığımla hiç gelme, başka yerlerle git yada okullarla kendin irtibata geç...

eha
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen eha » 28 Ağu 2011, 14:26

aliserefli yazdı:emrah hakan seninle görüşmüştük msnde hatırladın mı aldığın 190 dolarlık bir ücretle sınırlı kalmıyor ama havaalanında karşılamalar falan ortalama 350 doları buluyor biz bundan şikayetciyiz ben aklımda novgorod hakkında hala soru işaretleri var orada kaç türk var ortalama olarak

aliserefli --- 190$ alınan ücret, okulla ilgili her türlü yapılan işlemleriniz, yerleştirilmeniz ve çıkacak sorunlarda alacağınız danışmanlık ücretidir. Burada okullarla telefonlaşmak, zaman harcamak, gerekli bilgiyi arayıp bulmak v.s. ücretidir. 80$ davetiyenizin kargo ücretidir. Bunu sanırım bedavadan babamın hayrına yollayamam! 100$ havalimanında karşılanma ücretiniz. Sizin için 10 saat yolda zaman harcayıp, tren ve genel ulaşıp maliyetleri yapıp, sanırım karşılığında belli bir ücret alınması gerek. Toplam 370$. Normal bir danışmanlık şirketine gittiğinde, sana bunları 370$ yapan bir yer var mı ? Varsa ve sen benim hizmetlerimden şikayetçiysen, benim aracılığımla hiç gelme, başka yerlerle git yada okullarla kendin irtibata geç...

aliserefli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aliserefli » 29 Ağu 2011, 02:27

dewran tabiki senin ilk izlenimlerin ve oraya geldiğinde tecrübelerin benim için çok önemli benim msn adresim atom__ali378@hotmail.com istersen ekle istersen bana msn ni yaz en yakın zamanda görüşmek üzere
eha haklısın ama sinirlenmene gerek yok ben sadece aklıma takılanları sordum ben novgoroda gitmek istiyorum ve herşeyi bilmek konuşmak istiyorum beni anlamalısın ben seni yazdıklarından sonra gayet iyi anlıyorum tabiki babanın hayrına yapmıcaksın elbet bir ücreti olacak

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir