Rudn University (Dostluk Üniversitesi)

Kreşler, Okullar, Üniversiteler. Rusya'da eğitim konusunda kafanıza takılan herşey.
halukeskin
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Rudn University (Dostluk Üniversitesi)

Mesajgönderen halukeskin » 04 Ağu 2008, 15:05

merabalar kardesim ben su an moskova dayim bu universite hakkinda bana bilgi verirmisin nasil irtibata gectin ogrenebilirmiyim ben su an kibrista okuyorum ama kendi isimiz dolayisiyla buraya gecis yapmak istiyorum yardimdi olursan sevinirim...

dnzmv
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dnzmv » 18 Şub 2009, 01:58

arkadaslar ben bu ünv. sevdimde acaba hangi bölümler var neler gerekiyor yani
ben 2 yıllık ön lisans mezunuyum mobilya dekorasyon acaba orada devam edebilirmiyim yada tekrardan ülkemde sınava girmeden oraya sıfırdan başlaya bilir miyim denklik önemli değil yaniii
yeterki ünv mezunu olım belki orada yaşarım neden olmasın yani bana birazdaha bilgi verirseniz yada türkce sitesi varsa bu ünv. bana verirseniz sevinirim... email denizmavi1984@hotmail.com
not ben hiç bir dili bilmemekteyim yni sadece türkçe biliyom
ama istedikten sonra o ülkenin dilini öğrenirim hazırlık okuduktan sonra

saygılarımla

unuttum
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen unuttum » 08 Tem 2009, 22:49

merhaba ben meb bursu kazandım ve büyük ihtimalle rudn üniversitesinde uluslararası ilişkiler alanında yüksek lisans yapacağım..
acaba bu okulu önerir misiniz bana yoksa önermez misiniz?
yurtları, eğitimi ve öğrenci profili hakkında kuşkularım var!
şimdi bilgi üniv. ulus. ilişk. kayıt yaptıracağım ne olur ne olmaz diye sonra her şey yolunda giderse drujba narodov'a gideceğim ama işte...

lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.. :wink:

unuttum
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen unuttum » 30 Ağu 2009, 12:58

neden kimse bir şey yazmıyor ki....... :( :(

Kullanıcı avatarı
kabardey79
Üye
Üye

Mesajgönderen kabardey79 » 21 Nis 2011, 09:15

Arkadaşlar, belki pek zamanınız olmuyor olabilir ama sizlerinde şu anda bizim yaşadığımız sıkıntıları bir dönem yaşadığınızı,
aynı zorluklarla insanlardan universiteler hakkında bilgi toplamaya, geleceğinizi yönlendirmeye çalıştığınızı unutmayın lutfen !!

Eğer zamanınız varsa buraya tecrubelerinizden bahsedin ki, şimdiki arkadaşlar da faydalansın..

Mesela bu Universite (RUDN University) hakkında bilgi verebilecek kimse yokmu ?

Brs16
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Brs16 » 27 Tem 2011, 22:04

Kolay gelsin.. ben de bu sene Rudn universitesinde master yapmak istiyorum ama bazı konularda yardımcı olabilecek arkadaslar olursa cok sevinirim.. öncelikle mezuniyet durumum hakkında bilgi vereyim..ben 2 yıllık büro yönetimi ve sekretelik mezunuyum uludağ universitesinden..daha sonra açıköğretimden 4 yıllık işletmeye tamamladım 3.ve 4.sınıfı okuyarak..şuan 4 yıllık işletme mezunuyum yani.. bi arkadasım istenen belgeler arasında 4 yıldır okuduğuma dair notlarımın göstergesi olan transkript istenildiğini söyledi ama ben 2 yıl örgün okuyup diğer 2 yılı da açıköğretimden tamamladığım için açıköğretim bürosu ancak 2 yıllık not ortalamanı verebiliriz diğer 2 yılınıda uludağ universitesinden alablirsin dedi.. öyle olursa da ayrı ayrı olucak transkript..ama elimde 4 yıllık dilomam olucak yinede.. kayıt yaptıran arkadaşlar yardımcı olabilirler mi bu konuda? hangi belgeler isteniyor? bir de apostil diye bişey varmış sanırım..onu nerde yaptırabiliyoruz?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir